ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE АРОСА K538, 8.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 246307



Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : K538
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
15.99 €12.99 € 25.41 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.32 М2):
37.10 €30.13 € 58.93 лв. Спести: 18 %
| Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | MORE АРОСА |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | K538 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE |
| ДЪЛЖИНА | 638.00 мм |
| ШИРИНА | 330.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.3200 |
| EAN | 4042456002050 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












