ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ЕЗЕРЕН ДЪБ KEF1061, 8.00 мм, 32/AC4
Код: 235106



Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : KEF1061
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
8.99 € 17.58 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.99 М2):
17.93 € 35.07 лв. | Марка | EGGER |
| МОДЕЛ | ЕЗЕРЕН ДЪБ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | KEF1061 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НАТУРАЛНА |
| КЛИК СИСТЕМА | CLIC IT! |
| ДЪЛЖИНА | 1292.00 мм |
| ШИРИНА | 193.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.9948 |
| EAN | 9007022613233 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














