МОТОРНА БЕНЗИНОВА КОСА HUSQVARNA 333R Mark II 32.6 см3, 1.34 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА 43.00 см
Код: 226404






Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
В наличност
+
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 32.6 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 1.34 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА : 43.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от8.69 €
/
17.00лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.00€
/
10х44.98лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | 333R Mark II |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 32.6 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 1.34 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1000 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 43.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 7.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7392930657564 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























