ПАРНА ДУШ КАБИНА 100Х100 INTER CERAMIC ЛЮБОВ
Код: 130033



Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- БРОЙ ДЮЗИ : 6 БР
- ДЪЛЖИНА : 100.00 см
- ШИРИНА : 100.00 см
- ВИСОЧИНА : 215.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от27.69 €
/
54.16лв.
Лихва, такси и ГПР

10х73.30€
/
10х143.36лв.
Цена: 818.00 €733.00 € / 1433.62 лв.
Спести: 85.00 €
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ЛЮБОВ |
| ФОРМА | ОВАЛ |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| БРОЙ ДЮЗИ | 6 БР |
| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| ШЛАУХ | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ-ДУШ КАБИНИ | LED |
| ВЕНТИЛАЦИЯ | Да |
| МАСАЖОР | Да |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 см |
| ВИСОЧИНА | 215.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354247415 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















