ВЕЛОСИПЕД BIKESPORT FOLDING 20" WHITE РАМКА СТОМАНЕНА
Код: 245857
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FOLDING 20" WHITE
- ТИП : ГРАДСКИ
- РАМКА : СТОМАНЕНА
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 20.00 "
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- РАЗМЕР НА ГУМИТЕ : 20.00 "
- ЗАБЕЛЕЖКА : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от7.63 €
/
14.92лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.19€
/
10х39.49лв.
| Марка | BIKESPORT |
| МОДЕЛ | FOLDING 20" WHITE |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | V-BRAKE |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| МОДЕЛ | FOLDING 20" WHITE |
| ТИП | ГРАДСКИ |
| РАМКА | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА | V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932110863 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















