ТОАЛЕТНА СЕДАЛКА INTER CERAMIC КОТКИ
Код: 473032





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : ТРОЕН ЦВЕТЕН ПРИНТ
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
- ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 440.00 мм
- ШИРИНА : 370.00 мм
- ВИСОЧИНА : 40.00 мм
Доставка:
Цена: 21.98 €17.58 € / 34.38 лв.
Спести: 20 %
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | КОТКИ |
| МАТЕРИАЛ | ДУРОПЛАСТ |
| ЦВЯТ | ТРОЕН ЦВЕТЕН ПРИНТ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 370.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354224379 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























