НАВЕС ПОЛИКАРБОНАТ 120X210CM ARTPLAST PE120210C
Код: 146020
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : НАВЕС
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 210.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИКАРБОНАТ
- ЦВЯТ : ПРОЗРАЧЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от6.80 €
/
13.30лв.
| Марка | ARTPLAST |
| МОДЕЛ | PE120210C |
| ТИП СЕННИК | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ШИРИНА | 210.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ЦВЯТ | ПРОЗРАЧЕН |
| ТЕГЛО | 17.230 kg |
| EAN | 8010693125265 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














