ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC САМОЗАЛЕПВАЩ 20X20 ММ 2.5 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456441
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.50 мм
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 2500.00 мм
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 2500.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | ДЪБ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | САМОЗАЛЕПВАЩ |
| EAN | 4001116166341 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











