АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ПЕРФОРАТОР STANLEY SFMCH900M22-QW 18 V, 2.00 J, SDS PLUS, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 4.00 Ah, КУФАР
Код: 241842











Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД : 0-1500
- СИЛА НА УДАРА : 2.00 J
- КУФАР
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от7.03 €
/
13.75лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.61€
/
10х36.40лв.
Цена: 218.99 €186.14 € / 364.06 лв.
Спести: 15 %
| Марка | STANLEY |
| МОДЕЛ | SFMCH900M22-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1500 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 5500 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 40 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| КУФАР | Да |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2 | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048728536 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















