LED СПОТ 12W 4000K ЗА МАГНИТНО-РЕЛСОВ МОНТАЖ КРЪГ D-IL ROUND
Код: 226303
В наличност
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | ROUND |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 960 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 18.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 4.5 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863667 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














