НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР RAIDER RD-MS08
Код: 231723









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1700 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 210 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 65 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.19 €
/
8.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.09€
/
10х21.69лв.
Цена: 147.90 €110.92 € / 216.94 лв.
Спести: 25 %
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-MS08 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1700 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 210 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 4700 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 30.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 65 мм |
| ЛАЗЕРНА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800123123337 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























