МОТОРНА ФРЕЗА RURIS 7500 ACC1 4-ТАКТОВ, 208 см3, 7.00 КС, РАБОТНА ШИРИНА 83.00 см
Код: 237406






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 208 см3
- РАБОТНА ШИРИНА : 83.00 см
- БРОЙ НОЖОВЕ : 8
Доставка:
Купи на изплащане
от17.27 €
/
33.78лв.
Лихва, такси и ГПР

10х45.71€
/
10х89.40лв.
Цена: 609.50 €457.12 € / 894.05 лв.
Спести: 25 %
| Марка | RURIS |
| МОДЕЛ | 7500 ACC1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 7.00 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 208 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА | 83.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 29.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 8 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 3 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 80.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 6424340393297 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














