МАШИНА ЗА ЦЕПЕНЕ НА ДЪРВА FIELDMANN FZLS 1005H-E 2000 W, СИЛА НА ЦЕПЕНЕ 5 t, МАКС ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО 25 см
Код: 232164
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2000 W
- СИЛА НА ЦЕПЕНЕ : 5 t
- МАКС ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО : 25 см
- МАКС ДЪЛЖИНА НА ДЪРВОТО : 52 см
Доставка:
Купи на изплащане
от12.54 €
/
24.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х33.20€
/
10х64.93лв.
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZLS 1005H-E |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| СИЛА НА ЦЕПЕНЕ | 5 t |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО | 25 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ДЪРВОТО | 52 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 53.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669337484 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















