LED ЛИН. ТЯЛО 18W 6000K IP20 60СМ D-IL
Код: 235058
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 1620 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1620 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.50 см |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| EAN | 3800232866750 |

Български 













