LED ПЛАФОН 4X5W 4000K 4X500LM ЧЕРЕН REALITY ROUTE
Код: 220873


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Доставка:
| Марка | REALITY |
| МОДЕЛ | ROUTE |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 46.00 см |
| ШИРИНА | 46.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4017807521795 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















