LED ПЛАФОН 3X5W 4000K 3X500LM БЯЛ REALITY ROUTE
Код: 220866
В наличност
Доставка:
| Марка | REALITY |
| МОДЕЛ | ROUTE |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1800 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 56.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4017807473346 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















