ДЪРЖАЧ ЗА СТЕНА/ТАВАН ЗА ВЕЛОСИПЕДИ 150X150X120 MM ALFER ALUMINIUM
Код: 456470
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 150.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 120.00 мм
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ШИРИНА | 150.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ: 20 КГ |
| EAN | 4001116029097 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












