ГРАНИТОГРЕС KAI DUROSTONE ЧЕРВЕН 33.3X33.3 CM
Код: 494002



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 33.30 см
- ШИРИНА : 33.30 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : ЧЕРВЕН
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.66 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : ЧЕРВЕН
Доставка:
Цена М2:
10.22 €7.15 € 13.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.66 М2):
16.96 €11.87 € 23.22 лв. Спести: 30 %
| Марка | KAI |
| МОДЕЛ | DUROSTONE ЧЕРВЕН 33.3X33.3 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 33.30 см |
| ШИРИНА | 33.30 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | ЧЕРВЕН |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.66 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОКУПНА ЕДИНИЦА - ПАКЕТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 25.300 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.6600 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | ЧЕРВЕН |
| EAN | 3800745816518 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















