ГРАНИТОГРЕС IZIDA ROSSETTI LIGHT GREY 30.3X60.6
Код: 234123
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.СИВ
- КАЧЕСТВО : III-ТО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.84 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
9.71 € 18.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.84 М2):
17.86 € 34.93 лв. | Марка | IZIDA |
| МОДЕЛ | ROSSETTI LIGHT GREY 30.3X60.6 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.СИВ |
| КАЧЕСТВО | III-ТО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.84 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 32.500 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.8400 |
| EAN | 3800171702485 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























