КЮНЕЦ МАТ Ф130MM, ДЪЛЖИНА 16CM ЕМАЙЛ
Код: 137954
В наличност
Доставка:
| Марка | ЕМАЙЛ |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 16.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.300 kg |
| EAN | 1379549 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












