КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф130MM, ДЪЛЖИНА 70CM ZVEZDA
Код: 458957
В наличност
Доставка:
| Марка | ZVEZDA |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 70.00 см |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.750 kg |
| EAN | 3800225820233 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












