КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф130MM, ДЪЛЖИНА 50CM ZVEZDA
Код: 458963
В наличност
Доставка:
| Марка | ZVEZDA |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.460 kg |
| EAN | 3800225820318 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












