КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф130MM, ДЪЛЖИНА 33CM ZVEZDA
Код: 458962
В наличност
Доставка:
| Марка | ZVEZDA |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 33.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.370 kg |
| EAN | 3800225820325 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












