ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА СУХО РЯЗАНЕ RAIDER RD-DD23 150x2x22.2
Код: 135091
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : УНИВЕРСАЛЕН
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 150.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.20 мм
- ДЕБЕЛИНА : 2.00 мм
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-DD23 150x2x22.2 |
| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 150.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.20 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.360 kg |
| EAN | 3800972022669 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













