ЮТИЯ PHILIPS DST5040/80 2600.0 W, 320.0 ml
Code: 821239
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 2600.0 W
- PLATES COVER : SteamGlide Plus
- SELF CLEANING SYSTEM
- ANTI-DRIP
- MAXPOWER-W : 2600.0 W
- TANK CAPACITY : 320.0 ml
- PERMANENT STEAM TO : 45 g/min
- STEAMSHOT : 200 g/min
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | DST5040/80 |
| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| PLATES COVER | SteamGlide Plus |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| AUTO OFF | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM | Yes |
| ANTI-DRIP | Yes |
| ANTI-CALC | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | ВЕРТИКАЛНО И ВОДНА СТРУЯ |
| TOURIST | No |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PLATES COVER | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY | STEAMGLIDE PLUS |
| TANK CAPACITY | 320.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 45 g/min |
| VARIABLE TEMPERATURE | Yes |
| CABLE LENGHT | 2.0 м |
| MODEL | DST5040/80 |
| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| PLATES COVER | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY | STEAMGLIDE PLUS |
| TANK CAPACITY | 320.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 45 g/min |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| AUTO OFF | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM | Yes |
| ANTI-DRIP | Yes |
| TOURIST | No |
| VARIABLE TEMPERATURE | Yes |
| CABLE LENGHT | 2.0 м |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103968252 |
No documents were found for this product

English 

















