Уред за гладене
SOLAC PC1502
Гарантира бързо и лесно изглаждане на гънките на ежедневните ви дрехи.
Мощност 1200 W, 130 мл резервоар за вода и керамично покритие.

English 
| Brand | SOLAC |
| MODEL | PC1502 |
| STEAM | 22 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | No |
| ANTI-DRIP | No |
| ANTI-CALC | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| HEATING TIME | 18 s |
| TANK CAPACITY | 130 МЛ |
| COLOUR | БЯЛ |
| TANK CAPACITY | 130.0 ml |
| CLOTHES HANGER | No |
| ADJUSTABLE BOARD | No |
| DISMOUNTABLE TANK | Yes |
| ACCESSORIES | Yes |
| EAN | 8433766186992 |