УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS GC362/80 1300 W, 70.0 ml
Code: 835145
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- PLATES COVER : SmartFlow
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | GC362/80 |
| PLATES COVER | SmartFlow |
| STEAM | 24 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | No |
| ANTI-DRIP | No |
| ANTI-CALC | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER | 1300 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| CABLE LENGTH | 2.5 м |
| REMOVABLE WATER RESERVOIR | Yes |
| TANK CAPACITY | 70 ML |
| VOLTAGE | 240.00 V |
| ACCESSORIES | КАЛЪФ ЗА СЪХРАНЕНИЕ, ЧЕТКА |
| COLOUR | ЧЕРЕН/ЗЛАТЕН |
| TANK CAPACITY | 70.0 ml |
| CLOTHES HANGER | No |
| ADJUSTABLE BOARD | No |
| DISMOUNTABLE TANK | Yes |
| ACCESSORIES | Yes |
| EAN | 8710103835189 |
No documents were found for this product

English 




























