SENCOR SSI 1050GR 1100.0 W
Code: 800597
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MAXPOWER-W : 1100.0 W
- ANTI-DRIP
- MAXPOWER-W : 1100.0 W
- STEAMSHOT : 20 g/min
| Brand | SENCOR |
| MODEL | SSI 1050GR |
| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| STEAMSHOT | 20 g/min |
| ANTI-DRIP | Yes |
| TOURIST | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | SSI 1050GR |
| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| STEAMSHOT | 20 g/min |
| ANTI-DRIP | Yes |
| TOURIST | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669311545 |
No documents were found for this product

English 



















