ВОДОСТРУЙКА KARCHER K4 POWER CONTROL Go!Further
Code: 245400
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1800 W
- MAX RATED PRESSURE : 130.00 bar
- MAX FLOW : 420 L/hr
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from11.90 €
/
23.27лв.
Interest, fees and APR

10х31.50€
/
10х61.61лв.
| Brand | KARCHER |
| MODEL | K4 POWER CONTROL Go!Further |
| TYPE | POWER WASHERS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| MAX RATED PRESSURE | 130.00 bar |
| MAX FLOW | 420 L/hr |
| LENGTH OF HIGH-PRESSURE HOSE | 8 м |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER | 40° |
| PRODUCT WEIGHT | 11.900 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| CABLE LENGTH | 5.0 м |
| WHEELS FOR TRANSPORTATION | Yes |
| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| EAN | 4066529127174 |
No documents were found for this product

English 
























