ВОДОСТРУЙКА KARCHER K4 POWER CONTROL FLEX CAR
Code: 234848
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1800 W
- MAX RATED PRESSURE : 130.00 bar
- MAX FLOW : 420 L/hr
- SUITABLE FOR : DIY USE
See credit plans
from11.59 €
/
22.67лв.
Interest, fees and APR

10х30.67€
/
10х59.99лв.
| Brand | KARCHER |
| MODEL | K4 POWER CONTROL FLEX CAR |
| TYPE | POWER WASHERS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| MAX RATED PRESSURE | 130.00 bar |
| MAX FLOW | 420 L/hr |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER | 40 °C |
| PRODUCT WEIGHT | 15.400 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4066529127112 |
No documents were found for this product

English 






























