LED ВЛАГОЗАЩИТЕН ПЛАФОН 12W 4000K БЯЛ VIVALUX CAPRI
Code: 497578
In stock
Short Description
- MODEL : CAPRI
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 960 LM
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | CAPRI |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 960 LM |
| LENGTH | 23.00 см |
| WIDTH | 7.00 см |
| HEIGHT | 10.50 см |
| EAN | 3800228026755 |
No documents were found for this product

English 












