LED ПЛАФОН 16W 4000K IP54 БЯЛ VIVALUX BALI/O LED
Code: 235975
In stock
Short Description
- MODEL : BALI/O LED
- MAXPOWER-W : 16.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1280 LM
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | BALI/O LED |
| MAXPOWER-W | 16.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1280 LM |
| MATERIAL | ТЕРМОПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 9.70 см |
| HEIGHT | 4.80 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | G |
| EAN | 3800228027189 |
No documents were found for this product

English 














