LED АПЛИК 18W БЯЛ С КЛЮЧ D-IL HALF CIRCLE
Code: 224648
In stock
Short Description
- MODEL : HALF CIRCLE
- MAXPOWER-W : 18.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1500 LM
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MODEL | HALF CIRCLE |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1500 LM |
| LENGTH | 30.00 см |
| WIDTH | 3.00 см |
| HEIGHT | 15.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ИЗБОР ОТ 3000-6500K ОТ КЛЮЧА |
| EAN | 3800232863339 |
No documents were found for this product

English 












