ВИНТ ЗА ДЪРВО 4X16 ММ ИНОКС FIXO 23 БРОЯ DIN7505
Code: 499898
In stock
Short Description
- SCREW TYPE : ЗА ДЪРВО
- STANDARD : DIN7505
- THREAD DIAMETER : 4.00 мм
- SCREWLENGTH : 16.00 мм
- SCHREW LEADS : 1
Shipping:
| Brand | FIXO |
| MODEL | 23 БРОЯ DIN7505 |
| SCREW TYPE | ЗА ДЪРВО |
| STANDARD | DIN7505 |
| THREAD DIAMETER | 4.00 мм |
| SCREWLENGTH | 16.00 мм |
| SCHREW LEADS | 1 |
| HEAD DIAMETER | 8.00 мм |
| HEAD FORM | ФРЕЗЕНКОВА |
| SCREW DRIVE TYPE | PZ |
| CROSS RECESS No | 2 |
| EAN | 3800070366238 |
No documents were found for this product

English 












