SPC ПОДОВА НАСТИЛКА KRONO ORIGINAL ROCKO 34/AC5 РОУП 1.63 M2
Code: 232218
Short Description
- CLASS OF USAGE : 34/AC5
- DECOR : R065
- THICKNESS : 5.00 мм
Shipping:
Price M2:
30.67 € 59.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.63 M2):
49.99 € 97.77 лв. Per customer request
| Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | ROCKO 34/AC5 РОУП 1.63 M2 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| CLASS OF USAGE | 34/AC5 |
| DECOR | R065 |
| CLICK SYSTEM | 1CLIC2GO PURE |
| LENGTH | 1210.00 мм |
| WIDTH | 192.00 мм |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| TYPE | SPC |
| WOODVISION | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВОДОУСТОЙЧИВ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6300 |
| EAN | 5907501813267 |
No documents were found for this product

English 












