SPC ПОДОВА НАСТИЛКА BERRY ALLOC COSMOS ДЪБ ВАДУЗ
Code: 233397




The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 31/AC3
- DECOR : 30 ДЪБ ВАДУЗ
- THICKNESS : 5.00 мм
Shipping:
Price М2:
17.99 € 35.19 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.71 М2):
30.76 € 60.16 лв. | Brand | BERRY ALLOC |
| MODEL | COSMOS ДЪБ ВАДУЗ |
| CLASS OF USAGE | 31/AC3 |
| DECOR | 30 ДЪБ ВАДУЗ |
| CLICK SYSTEM | 2G CLICK SYSTEM |
| LENGTH | 1210.00 мм |
| WIDTH | 177.00 мм |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| TYPE | SPC |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЕЛГИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.7100 |
| EAN | 5414404281272 |
No documents were found for this product

English 












