ВИБРАЦИОННА ПОМПА 250 W PREMIUM
Code: 465782
In stock
Shipping:
| Brand | PREMIUM |
| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 1080.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 50.00 м |
| MAX IMMERSION DEPTH | 5.00 м |
| MAX SIZE OF FOREIGN PARTICLES | 1.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 3.700 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800138234646 |
No documents were found for this product

English 















