ВЕНТИЛАТОР UFESA FF0450 ЧЕРЕН, 120.0 W
Code: 824822
In stock
Short Description
- TYPE : FLOOR&BOX
- MAX POWER : 120 w
- SPEED LEVELS : 3
- DIAMETER : 45 см
Shipping:
See credit plans
from2.94 €
/
5.75лв.
| Brand | UFESA |
| MODEL | FF0450 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | FLOOR |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| HEIGHT | 56.00 см |
| LENGTH | 19.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | No |
| MODEL | FF0450 |
| TYPE | FLOOR&BOX |
| MAX POWER | 120 w |
| TURNING | No |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| DIAMETER | 45 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | FLOOR |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| HEIGHT | 56.00 см |
| WIDTH | 54.50 см |
| LENGTH | 19.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | No |
| EAN | 8422160045271 |
No documents were found for this product

English 



















