ВЕНТИЛАТОР SANG SN-1627/1267 40.0 W, БЯЛ/ЛИЛАВ
Code: 830339
In stock
Shipping:
| Brand | SANG |
| MODEL | SN-1627/1267 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | STAND |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| HEIGHT | 128.00 см |
| LENGTH | 60.00 см |
| COLOUR | БЯЛ/ЛИЛАВ |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 8303363000000 |
No documents were found for this product

English 























