ВЕНТИЛАТОР SANG SFX-18 100.0 W, 63 dB(A), СИВ
Code: 803041
In stock
Shipping:
| Brand | SANG |
| MODEL | SFX-18 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.800 kg |
| FAN TYPE | FLOOR |
| MATERIAL | METAL |
| MAXPOWER-W | 100.0 W |
| NOISE LEVEL | 63 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| COLOUR | СИВ |
| MODEL | SFX-18 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | FLOOR |
| MATERIAL | METAL |
| MAXPOWER-W | 100.0 W |
| NOISE LEVEL | 63 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| COLOUR | СИВ |
| EAN | 3800139217945 |
No documents were found for this product

English 


















