Вентилатор Sang IND-1831
Циркулиращ свеж въздух във всички ъгли на стаята с вентилатора Sang IND-1831 3в1 18". Той е с мощност 70 W, има 3 степени на работа и диаметър на перката 50 см.

English 
| Brand | SANG |
| MODEL | IND-1831 |
| TYPE | Stand |
| MAX POWER | 70 w |
| TURNING | Yes |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА И МЕТАЛ |
| DIAMETER | 50 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 50.0 см |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| HEIGHT | 129.00 см |
| WIDTH | 49.50 см |
| LENGTH | 49.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 3800139256982 |