ВЕЛОСИПЕД BIKESPORT FOLDING 20" WHITE FRAME СТОМАНЕНА
Code: 245857
In stock
Short Description
- MODEL : FOLDING 20" WHITE
- TYPE : ГРАДСКИ
- FRAME : СТОМАНЕНА
- WHEEL SIZE : 20.00 "
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
- WHEEL SIZE : 20.00 "
- NOTE : ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН
Shipping:
See credit plans
from7.63 €
/
14.92лв.
Interest, fees and APR

10х20.19€
/
10х39.49лв.
| Brand | BIKESPORT |
| MODEL | FOLDING 20" WHITE |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| BRAKES | V-BRAKE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| MODEL | FOLDING 20" WHITE |
| TYPE | ГРАДСКИ |
| FRAME | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| BRAKES | V-BRAKE |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932110863 |
No documents were found for this product

English 
















