ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН DITEX ANATOMIC 60X40 СМ
Code: 242449
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИУРЕТАНОВА МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 600.00 мм
- WIDTH : 400.00 мм
Shipping:
| Brand | DITEX |
| MODEL | ANATOMIC 60X40 СМ |
| TYPE | ЗА СЪН |
| MATERIAL | ПОЛИУРЕТАНОВА МЕМОРИ ПЯНА |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| DENSITY | 230 g/m2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЛАТ: ПОЛИЕСТЕР |
| EAN | 3800236372424 |
No documents were found for this product

English 











