АКРИЛНА ВАНА FORMINA BANYO MINERVA 155X70
Code: 235325
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- PANELS
- LEGS
- LENGTH : 1550.00 мм
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 550.00 мм
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | FORMINA BANYO |
| MODEL | MINERVA 155X70 |
| COLOUR | БЯЛ |
| PANELS | Yes |
| SIPHON | No |
| LEGS | Yes |
| LENGTH | 1550.00 мм |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 550.00 мм |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8683681004493 |
No documents were found for this product

English 























