ВАЛЯК УНИВЕРСАЛ 18 СМ/Ф42 ММ АЛКИДНИ,ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ ANTARES
Code: 149044
In stock
Short Description
- SIZE SM : 18.00 см
- PURPOSE : ЗА АЛКИДНИ,ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ
Shipping:
| Brand | ANTARES |
| SIZE SM | 18.00 см |
| PURPOSE | ЗА АЛКИДНИ,ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ |
| FIBER LENGTH | 12.00 мм |
| FIBER MATERIAL | СТРУКТУРИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 42.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 3800047322717 |
No documents were found for this product

English 













