ВАЛЯК МИНИ ТЕФЛОН 11 CM СИН NESPOLI
Code: 499745
In stock
Short Description
- SIZE SM : 11.00 см
- PURPOSE : ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ
Shipping:
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 11.00 см |
| PURPOSE | ЗА ВОДОРАЗТВОРИМИ БОИ И ЛАКОВЕ |
| FIBER LENGTH | 5.00 мм |
| FIBER MATERIAL | ТЕФЛОНОВА ПОВЪРХНОСТ |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 16.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ ОСТАВЯ ВЛАКНА ПО ПОВЪРХНОСТ |
| EAN | 4001438110862 |
No documents were found for this product

English 













