ВАЛЯК МИКРОФИБЪР 25 CM/ Ф50 MM/9 MM NESPOLI
Code: 499759
In stock
Short Description
- SIZE SM : 25.00 см
- PURPOSE : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
Shipping:
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 25.00 см |
| PURPOSE | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| FIBER LENGTH | 9.00 мм |
| FIBER MATERIAL | МИКРОФИБЪР |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 50.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОДХОДЯЩ ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 8412780053565 |
No documents were found for this product

English 

















