BEKO BDIS 161E0Q INVERTER MOTOR
Code: 651336
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- INVERTER MOTOR
- PROGRAMMES NUMBER : 6
- TEMPERATURES NUMBER : 7
See credit plans
from13.52 €
/
26.44лв.
Interest, fees and APR

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Brand | BEKO |
| MODEL | BDIS 161E0Q |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING | 11 |
| THIRD BASKET | Yes |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS | C |
| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 7 |
| AUTO PROGRAM | Yes |
| EXTRA SPRAY ARM | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS | E |
| FLOOR ILLUMINATION | Yes |
| START DELAY | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM | 3:59 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO | 81.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE | 8.7 L |
| HEIGHT | 81.80 см |
| WIDTH | 44.8 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| SOUND POWER LEVEL | 47.0 dB |
| WARRANTY | 2+5 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842450600 |
No documents were found for this product

English 


















