BEKO BBIE 12100 XC 66 L, A, CATALYTIC PANEL
Code: 700641
In stock
Short Description
- COOKING FUNCTIONS : 6
- ENERGY CLASS : A
- CAVITY VOLUME : 66 L
Shipping:
See credit plans
from8.11 €
/
15.86лв.
Interest, fees and APR

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Brand | BEKO |
| MODEL | BBIE 12100 XC |
| HEIGHT | 59.50 см |
| WIDTH | 59.4 см |
| DEPTH | 56.7 см |
| COOKING FUNCTIONS | 6 |
| ENERGY CLASS | A |
| MECHANICAL CONTROL | Yes |
| MECHANICAL TIMER TYPE | Yes |
| COOLING FAN | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS | 2 |
| COLOUR | INOX |
| CAVITY VOLUME | 66 L |
| COOKING LEVELS | 5 |
| WARRANTY | 2+5 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842429293 |
No documents were found for this product

English 















