УМИВАЛНИК DURA LEO
Code: 235243
In stock
Short Description
- MATERIAL : КЕРАМИКА
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 450.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- HEIGHT : 180.00 мм
Shipping:
| Brand | DURA |
| MODEL | LEO |
| TYPE | ЗА МОНТАЖ ВЪРХУ ПЛОТ |
| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 450.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| HEIGHT | 180.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| EAN | 8681812426077 |
No documents were found for this product

English 














